Põhipaketi hind 60 000
Valmib 4 kuuga
52,8m2

Fasteco-55F

 • Üldine info

  Suletud netopind – 44,9 m²

  Suletud brutopind – 52,8 m²

  Ehitisalune pind – 52,8 m²

  Fasteco-55F PÕHIPAKETT tähendab fikseeritud hinnaga terviklahendusega maja. Soovi korral on võimalik tellida lisavarustust. Maja põhivarustuse alla ei kuulu krundiga seotud tööd – vundamendi ehitus, kommunikatsioonidega liitumised, sissesõiduteede ehitus jms. Täpsemat infot selle kohta saab lugeda alammenüüst Ehituslik info.

  Põhipaketi majal on B energiamärgis. See tähendab, et energiatõhususarv jääb vahemiku 51-120 kWh/m²*a. Päikesepaneelide lisamisel saab väga hõlpsasti A energiamärgise ning maja on veel energiasäästlikum. Lisaks, Fasteco maju on tänu kõrgetele näitajatele lihtne teha plussenergiamajaks ehk maja toodab rohkem energiat kui see ise seda kasutab.

  LISAVARUSTUSE alla kuuluvad fikseeritud hinnaga elemendid, mida saab tellida lisaks põhipaketi elementidele ning vastavalt tootja poolt kehtestatud hinnakirjale. Lisavarustuse alla kuuluvad näiteks eriviimistlusega välisukse- ja aknaraamid, puitaknad ja puidust välisuksed, päikesepaneelid, kodumasinad, saun, keris, kamin, garderoobid, terrass jms. Fastecol on õigus korrigeerida lisavarustuse hindasid vastavalt turusituatsioonile.

  Põhipaketi ja lisavarustuse elementide koguhind moodustab maja lõpphinna. Eesti keelses veebis kajastatud hind on Eesti turul pakutav põhipaketi hind (sisaldab käibemaksu).

  Pakettides väljatoodud värvivalikud ei mõjuta hinda, kui pole märgitud teisiti

  NB! Värvitoonid kuvaril ja tegelikkuses võivad erineda!

  Hinnapakkumise saamiseks võtke palun ühendust meie esindajatega või täitke hinnapäringu vorm. Vaadake ka meie teisi maju.

  Edasimüüjad saavad aidata Teid Teie küsimustes ning vajadusel abistada sobiva krundi leidmisega. Fasteco toodetele ja teenustele ei lisandu maakleritasu.

 • Ehituslik info

  Fasteco poolt pakutavate majade hinnad ei sisalda krundiga seotud töid, sest need võivad oluliselt erineda sõltuvalt krundist. Iga krunt vajab krundist lähtuvat projekteerimist, seetõttu ei ole meil võimalik pakkuda fikseeritud hinna eest vajalike krundiga seotud töid. Nende tööde alla kuuluvad:

  • vundamendi ehitustööd,
  • kommunikatsioonidega (vee- ja elektriühendus) liitumine,
  • sissesõiduteede ehitus,
  • kõik muud tööd, mis sõltuvad krundist.

  Kõigi nende tööde teostamist on võimeline Fasteco pakkuma lisavarustuse tellimusena. Hind sõltub eraldi krundist ning selle asukohast, mis tähendab, et esialgne hinnapakkumine võib olla indikatiivne. Täpse hinnapakkumise jaoks võib olla vajalik eelnev projekteerimine (vundament ja kommunikatsioonidega liitumine).

   

  Krundiga seotud tööde kohta täpse hinnapakkumise saamiseks palun esitage meile järgmine info:

  • geodeetiline alusplaan,
  • geoloogiline uuring,
  • krundi katastritunnus,
  • projekteerimistingimused või detailplaneering.

  NB! Kui antud informatsiooni pole Teil võimalik meile pakkuda, siis hinnapakkumine krundiga seotud töödele on indikatiivne ning võib pärast projekteerimist oluliselt erineda.

 • Põhipakett

  Fasteco-55F põhipakett on fikseeritud hinnaga standardlahendusega maja. Põhipaketi hinnas sisaldub: maja põhikonstruktsioon (liimpuitkonstruktsiooniga toestatud välis- ja siseseinad, põrand, katus ja katusekate), aknad-uksed, kütte-, ventilatsiooni, elektri- ja veesüsteem, kanalisatsioon ja sanitaartehnika. Põhipaketi alla kuuluvad ka maja ja kõikide eriosade ehitustööd. Lisaks teostame ehitusloa taotlemise ja vundamendi projekteerimise.

  Järgnev annab selgitusi põhipaketi elementide kohta.

 • Ehitusloa taotlemine

  Selleks, et ehitustööd oleksid seadusega kooskõlas on vajalik taotleda kohalikust omavalitsusest ehitusluba. Antud töö on ajamahukas ning võib aega võtta mitu kuud. Ehitusloa taotlemine on keeruline ja pikk protsess.

  Tellimusel teostame kliendi jaoks ehitusloa taotlemise, mille käigus koostame majale eelprojekti, mis oleks seotud krundiga. Eelprojektis sisaldub ka asendiplaan ja tehnovõrkude koondplaan, kus oleme ehitusloa taotlemiseks teostanud vajalikud toimingud. Viime läbi ehitusloa taotlemise protsessi krundi asukoha kohalikus omavalitsuses. Kliendi poolt ootame projekteerimistingimusi, topo-geodeetilist plaani, võrguvaldajate tehnilisi tingimusi ja võimalusel geoloogilist uuringut. Ei sisalda ehitusloa riigilõivu, tehniliste tingimuste väljastamise tasu ja võrguvaldajate kooskõlastamise tasusid.

  Vundamendi projekteerimine – projekteerime vastavalt Teie soovidele ja krundile sobiliku vundamendi. Fasteco maju on võimalik ehitada plaat-, lint- kui ka postvundamendile. Kõik oleneb kliendi soovidest ning krundi omapärast. Vundamendi projekt on täpse vundamendi hinnapakkumise aluseks.

 • Põhikonstruktsioon

  Põhikonstruktsiooni moodustavad liimpuidust kandekonstruktsioon, välis- ja siseseinad, põrand ja katus.

  Maja välispiirded on valmistatud vahupaneelidest, mis vastavad kõigile vahupaneelide tootmise standarditele ja direktiividele.

  Vahupaneele iseloomustab:

  • kiire ja lihtne paigaldus,
  • paigaldusvigade minimiseerimine võrreldes kohapeal ehitatavate karkass-seintega,
  • kõrge soojusisolatsioonivõime,
  • madalad ehituskulud,
  • esteetiline ja kauakestev välimus.

  Paneelid on valmistatud kahest teraslehest, mille vahel on heli ja kuumust isoleeriv vaht. Teraslehed annavad paneelidele õhu- ja ilmastikukindluse ning mehaanilise vastupidavuse. Plaadid on kaetud tsingikihiga (välistab rooste tekke) ja kaitsva kattekihiga, mis tagab kvaliteetse dekoratiivse välimuse pikaks ajaks. Välimine terasleht on kaetud ilmastikukindla värviga, sisemine terasleht sisemisi viimistlustöid hõlbustava kattega.

  Tehniline info

  • isolatsioonimaterjal: PIR (polüisotsüanuraat) (soovi korral mineraalvill)
  • välis- ja sisekihi paksus (mm): 0,50
  • profiil: sile
  • U-arv: 0,11 W/m2K
  • tuletundlikkus: B-s2, d0

  Kasutame majade ehitusel 200 mm paksusega paneele, mille U-arv (väärtus, mille abil mõõdetakse elemendi soojakadu) on 0,11 W/m2K. Mida väiksem U-arv, seda soojakindlam on materjal.

  Siseseinte jaoks kasutatakse 100 mm paksuseid paneele, mille U-arv on 0,22 W/mK. Siseseinte paneelid on töödeldud ja lõplikult viimistletud.

  Kui kliendil on siiski soov teha siseviimistlust oma äranägemise järgi, on paneelidele lihtne kanda peale erinevaid seinaviimistluse kattematerjale.

  *Kõik maja siseseinad on valget värvi

  Liimpuit kandekonstruktsioon

  Maja kandekonstruktsioon on lahendatud liimpuiduga. Võrreldes saematerjaliga on liimpuidu eeliseks lisaks suuremale tugevusele ka ristlõike suurem elastsus ja väiksemad temperatuuri-niiskuse deformatsioonid. Liimpuit peab hästi vastu tulele. Liimpuidul on kerge omakaal, ei tekita külmasilda ning sellega on võimalik katta pikki sildeavasid. Liimpuitu kasutatakse ka suurehitiste nagu tootmishoonete, ladude, loomapidamisfarmide ja sildade ehitusel. Siseruumides töötab liimpuitkarkass hästi kui dekoratiivne element.

  Liimpuit kandekonstruktsiooni värvivalik tehakse vastavalt Teknose lasuursete sisetoonide värvikaardi alusel.

  Katus

  Lamekatusega mudelite katused on kaetud SBS kattega.

  Viilkatusega mudelite katused on kaetud kiviprofiil plekiga.

  Kõikidel majadel on vihmaveesüsteem, mis juhib vee katuselt.

  Sissepääsutrepp

  Kõikidel majadel on peasissekäigu juurde ehitatud puidust sissepääsutrepp.

 • Aknad-uksed

  Fasteco-55F põhipaketti kuuluvad plastmaterjalist kolmekordse klaaspaketiga aknad ja välisuksed. Akende kaalutud keskmine U-arv Fasteco-55F mudelil on 0,76 W/m2K. Kliendi soovi korral on võimalik paigaldada täispuitaknad, mille kohta leiab rohkem infot Lisavarustus alammenüüst.

  Plastikaknad ehk PVC aknad on kasutajasõbralikud, kergesti hooldatavad ja ilmastikukindlad. Tänapäevased lahendused võimaldavad toota PVC aknaid, mis vastavad passiivmajade tingimustele ning sobivad ka niisketesse ja keemiliselt agressiivsetesse ruumidesse.

  Plastaknad kaitsevad tõhusalt soojakadude ja müra eest ning nende tootmine on ökonoomne ning kiirem kui puitakende puhul. Akende eluiga on pikk, need on kergesti hooldatavad ning mugavad käsitleda. Samasugused omadused kehtivad ka PVC välisustele.

  Fasteco akende ristlõike

  Fasteco akende ristlõike

  Välisukse ja akende välisraamide viimistluses pakume lisaks valgele viimistlusele järgnevat valikut.

  *Akende siseraamid on valged.

  Siseuksed

  Siseuks on võimalik valida kahe mudeli hulgast (neist üks kuulub lisavarustusse ja on märgitud tärniga *).

  Siseuksed

  Siseuksed

 • Fassaadikatted

  Fassaadikattena on paigaldatud krunditud ja kahekordse värvikihiga kaetud välisvoodrilauad. Lisaks on paigaldatud tuulekastilauad ning teostatud akna- ja uksepalede viimistlustööd.

  Kliendil on võimalik valida välisvoodrilaudade profiile Fasteco poolt pakutud valikust ning välisvoodrilaudade värv.

 • Küttesüsteem

  Õhk-õhk soojuspump (põhipakett)

  Põhipaketi maja köetakse õhk-õhk tüüpi soojuspumbaga. Õhk-õhk tüüpi soojuspump on kütteseade, mis pumpab välisõhust saadud soojusenergiat siseruumidesse. Seade koosneb välis- ja siseosast, mis on omavahel ühendatud torude ja elektrijuhtmetega. Välisosas asub kompressor, mis pumpab välisõhust soojust koguvat külmaainet seadme siseossa. Siseosas suunatakse soojus toaõhku ning puhutakse ventilaatori ja suunajate abil hoonesse laiali.

  Seade hoiab energiat kokku, kuna soojust ei ole vaja toota, vaid koguda kokku välisõhus olev soojusenergia ja transportida siseruumidesse. Parimates tingimustes kulub 4 kW soojusenergia kokkukogumisele ja tuppa suunamisele alla 1 kW elektrienergiat. Näiteks elektriradiaator kulutab sama hulga soojusenergia tootmiseks 4 kW elektrienergiat. Suvel kasutatakse õhksoojuspumpa õhu jahutamiseks.

  Tihti küsitakse, mis välistemperatuuride juures õhksoojuspump töötab, et ei töötavat väga madala välistemperatuuri korral. Vastus: mida soojem välisõhk, seda suurem on õhksoojuspumba kasutegur. Temperatuuri langedes kasutegur väheneb, kuid kaasaegne inverterkompressoriga õhksoojuspump suudab ka -25 kraadi juures anda rohkem soojusenergiat, kui ise elektrienergiat kulutab. Tehnilised andmed on antud tavaliselt välistemperatuuril +7°C. Eesti aasta keskmine temperatuur on EMHI andmeil +5,2°C. Seega oleks Eesti kliimas optimaalseim kütta valdavalt õhksoojuspumba abil ning väga külmade ilmade korral kasutada lisakütet. Fasteco majade jaoks valitud õhk-õhk tüüpi soojuspump töötab ka -25°C juures ning sellele kehtib kaheaastane müügigarantii.

  Lisaks on õhk-õhk soojuspumbaga lahenduse korral niisketes ruumides (vannituba ja WC) elektriline põrandaküte.

   

  NB! Fasteco pakub antud mudelile ka õhk-vesi või maakütte soojuspumbaga lahendust. Mainitud küttesüsteemide tellimisel peab klient arvestama võimalike kitsendustega (sauna pole võimalik paigaldada, ruumide ümberpaigutus).

   

  Õhk-vesi soojuspump (lisavarustus)

  Õhk-vesi soojuspump kogub soojusenergia välisõhust ja annab selle maja vesiküttesüsteemile (Fasteco majade puhul põrandaküttele) ning toodab samas ka sooja tarbevett. Eeliseks õhk-õhk soojuspumba ees on, et puudub vajadus kombineerida teiste kütteliikidega. Peamiseks eeliseks maakütte ees on maakollektori puudumine.

  Õhk-vesi soojuspump võimaldab vähendada küttekulusid kuni 65%, kuigi täpne küttekulu sõltub mitmest faktorist nagu maja asukoht ja suurus ning soovist kasutada või mittekasutada jahutamise funktsiooni. Oluliseks faktoriks on keskkonnasõbralikkus. Võrreldes traditsiooniliste fossiilsel kütusel baseeruvate küttesüsteemidega vähendab õhus oleva soojusenergia kasutamine maja kütmiseks tunduvalt CO2 emiteerimist ümbritsevasse keskkonda.

  Õhk-vesi soojuspumpa pakume majale lisavarustusena. Tellides küttelahendusena õhk-vesi soojuspumba tähendab see automaatselt põrandakütte olemasolu kogu majas.

   

  Maasoojuspump (lisavarustus)

  Maasoojuspump on kütteseade, mis kasutab maapinda salvestunud päikeseenergiat. Maasoojuspump kasutab energiallikana maapinda, pinnase ülemisi kihte, kaljut või lähedal olevat veekogu. Juba meetri sügavusel maapinnas on temperatuur üsna konstantne, 4 – 12 ºC. Maapinda salvestunud soojusenergia kogutakse pinnasesse paigaldatud plasttorustiku ehk maakollektori abil. Kollektor on ühendatud soojuspumbaga, mis katab täielikult hoone küttevajaduse küttes, tootes sooja tarbevett ning vajadusel jahutades. Soojuspump vajab tööks (soojuse pumpamiseks) elektrienergiat. Kulutades 1 kWh elektrienergiat suudab maasoojuspump toota kuni 5kWh soojusenergiat. Maasoojuspumba paigaldamisel vähenevad küttekulud kuni 80%. Maasoojuspumba kasutamine on mugav, keskkonnasõbralik ja peaaegu hooldusvaba.

  Maasoojuspumpa pakume majale lisavarustusena. Tellides küttelahendusena maasoojuspumba tähendab see automaatselt põrandakütte olemasolu kogu majas.

 • Ventilatsioonisüsteem

  Ventilatsiooni eesmärk ruumides on tervisliku ja mugava sisekliima tagamine. Korrektselt toimiv ventilatsioon kaitseb ehitisi ja vara niiskuse kahjustava mõju eest ning välistab maja liigset kuivamist talveperioodil, suurendab elanike rahulolu ja soodustab töövõimet.

  Fasteco kasutab soojustagastusega (alates 80%) energiasäästlikku ja madala müratasemega ventilatsiooniseadet. Optimaalne õhuvool on tagatud maja peale laiali viidud ventilatsioonitorude abil, millele on võimaliku müra vähendamiseks lisatud mürasummutid. Talveperioodil hoiab sissepuhkeõhu temperatuuri konstantsena elektrikalorifeer. Ventilatsioonisüsteemi hulka kuulub ka köögikubu. Kõik ventilatsiooni paigaldamise ja mõõdistamise tööd sisalduvad põhipaketi hinnas.

  Põhipaketi ventilatsiooniseadmega on kaasas üks komplekt filtreid (üks sissepuhkele ja teine väljatõmbele), mida tuleb välja vahetada soovitatavalt vähemalt kord aastas (tolmuses keskkonnas kaks või kolm korda aastas).

 • Elektrisüsteem

  Elektrisüsteem sisaldab elektrikilpi, vajaliku kaabeldust tugev- ja nõrkvoolule, pistikuid ja lüliteid, valgustite valmidust.

  NB! Valgusteid Fasteco ei paku, kuid Fasteco paigaldab kliendi poolt objektile toodud valgustid. Eeldusel, et valgustid on objektile toodud kokkulepitud ajaks.

 • Vesi-kanal

  Valamusegisti Oras Safira 1010

  Valamusegisti Oras Safira 1010

  Vannitoa ja WC valamusegisti Oras Safira 1010

  • hääleklass: I (ISO 3822)
  • kasutussurve: 50-1000 kPa
  • kuum vesi: max 80°C
  • rõhukadu vooluhulgal (0,1 l/s): 75 kPa
  • vooluhulk 300 kPa: 0,2 l/s

   

   

  Veevõtukraan Oras 431415

  Veevõtukraan Oras 431415

  Külmumiskindel väline kastmiskraan Oras 431415

   

   

   

   

   

  WC pott Nautic 5510

  WC pott Nautic 5510

  WC pott Nautic 5510 3/6L

  • WC-pott tahajooksuga, kahesüsteemse
  • loputusega 3/6 L
  • pehmest plastist prilllauaga.
  • kasutajasõbralik loputusnupp.

   

   

   

   

  Duschy 5304

  Duschy 5304

  Duššikabiin Duschy 5304/5305

  • valida kõrge või madala dušialusega
  • kirgas turvaklaas
  • 6 kehadušši (antikalk)
  • laevalgusti
  • laedušš (antikalk)
  • istekoht
  • peegel
  • riiulid
  • ventilaator
  • dušialusel eemaldatav esipaneel
  • dušilift koos vooliku ja käsidušiga

   

  Atlantic ZeneoHooldusvaba horisontaalne soojaveeboiler Atlantic Zeneo VMACI 150L 1,8kW

  • garantii 5 aastat siseanumale ja 2 aastat elektriosale
  • keraamiline, veega mitte kokku puutuv küttekeha hülsis
  • elektrooniline termostaat koos kuivkäivituskaitsmega
  • korrosiooni eest kaitseb hooldusvaba hübriid-titaananood (ACI – süsteem)
  • termose sisepind ja küttekeha hülss pulbertehnoloogial emailleeritud
  • termose soojusisolatsiooniks ca.30-40mm polüuretaanvahukiht
  • kaitseklapp külmaveesisendile ja isoleervahemuhv soojaveeväljundile
  • informatiivsed valgusdioodid kasutajale ja spetsialistile

   

  *Juhul kui tellitakse küttesüsteemina õhk-vesi soojuspump või maasoojuspump, siis soojaveeboiler on juba seadmesse integreeritud.

 • Siseviimistlus

  Kuivades ruumides on põrandad kaetud kasutusklass 32 laminaatparketiga. Niisketes ruumides (WC ja vannituba) ja esikus on põrand kaetud kivist põrandaplaatidega.

  Siseseinad ja lagi on viimistletud ning kaetud valge värvikihiga. Kõik vajalikud põranda, lae, akende ja uste liistud on paigaldatud.

   

  Soovi korral on võimalik paigaldada ka teisi põrandakatteid, kuid neid käsitletakse lisavarustusena.

 • Lisavarustus

  Lisavarustuse alla kuuluvad elemendid, mida saab valida vastavalt tootja poolt kehtestatud hinnakirjale. Väljavalitud lisavarustuse hind lisatakse põhipaketi maksumusele. Tootjal on õigus korrigeerida lisavarustuse hinnakirja vastavalt turusituatsiooni muutustele.

  Mitmeid lisavarustuse elemente on võimalik modifitseerida vastavalt kliendi soovidele (garderoobid, terrass, kööbimööbel). Soovi korral tuleb sellest teavitada ning elemendile tehakse täpne hinnapakkumine vastavalt kliendi soovidele.

 • Lükanduks ja puitaknad

  Lükanduksed

  Elutuppa on tavaliste akende asemel võimalik tellida lükanduksed. Lükanduste abil on soojemate ilmade korral lihtsam ja mugavam tekitada läbipääs terrassile.

  Lükandukse süsteeme on kahte erinevat ning neid valmistatakse kas plastik- või puitmaterjalidest. Lükanduste variantidena pakume järgmiseid lahendusi:

  • PSK ehk kald-lükanduks
  • HST ehk paralleel lükanduks

  PSK uks avaneb tõmmates seda sissepoole ning pannes see liikuma teisele tasapinnale.

  HST uks avaneb ja liigub ühel tasapinnal.

  Puitaknad

  Põhipaketi plastikakende asemel on võimalik tellida erinevates värvides puitaknaid. Aknad on stabiilsuse tagamiseks varustatud kolmekihiline liimpuidust raamiga.

  Puitakende värvivalikust pakume järgnevaid variante:

 • Päikesepaneelid

  Päikesepaneelide süsteemide juures pakume kolme erinevat lahendust, mis mõjutavad maja energiasäästlikust järgnevalt:

  • lahendus 1 – mille tootlikkuse prognoos moodustab 60-70% maja energiakulust
  • lahendus 2 – mis on nullenergiamaja lahendus (ehk maja toodab aasta jooksul sama palju energiat kui seda tarbib)
  • lahendus 3 – mis on plussenergiamaja lahendus (ehk maja toodab aasta jooksul rohkem energia kui seda tarbib)

  Antud lahenduste juures on oluline teada, et lahendused realiseeruvad juhul kui järgitakse maja asetusel ning krundist lähtuvaid tegureid. Paneelid peavad olema asetatud võimalikult õige kaldenurga alla, vältida tuleb varjude laskumist paneelidele, arvestada võimaliku liigse tolmu tekkega (kruusatee lähedus). Vajadusel oleks hea ka päikesepaneele kaks korda aastas puhastada – talvel lumest ja tolmust suvel.

  Paneelid on töökindlad ning neil on 10-12 aastane garantii ja tõstavad oluliselt maja energiasäästlikust.

  Võimalik on ka võrguühenduseta lahendused. Täpsema info jaoks võtta meiega ühendust.

 • Ehituslikud eritööd

  Maja ehitamisega kaasnevad vajalikud krundiga seotud ehitustööd. Kliendi soovil pakume järgmiseid krundiga seotud tööde teostamist.

  Vundamendi ehitustööd – ehitame Teie majale soovitud vundamendi. Täpse hinnapakkumise saamiseks peab olema meid varustatud vundamendi projektiga.

  Kommunikatsioonidega liitumine – projekteerimine vastavalt Teie krundile ning valitud majamudelile kommunikatsioonide liitumispunktid ning teostame vajalikud tööd, et maja oleks ühendatud kas elektri või veesüsteemiga.

  Krundiga seotud tööde kohta täpse hinnapakkumise saamiseks palun esitage meile järgmine info:

  • geodeetiline alusplaan,
  • geoloogiline uuring,
  • krundi katastritunnus,
  • projekteerimistingimused või detailplaneering.

  NB! Kui antud informatsiooni pole Teil võimalik meile pakkuda, siis hinnapakkumine krundiga seotud töödele on indikatiivne ning võib pärast projekteerimist oluliselt erineda.

 • Köögimööbel

  Köögimööbel sisaldab kappe, sahtleid, valamut ja segistit. Uste ja kapikorpuste ning töötasapinna viimistlust saab valida.

  Fasteco-55F köögimööbli standardlahendus:

  Fasteco-55F standardköök

  Fasteco-55F standardköök

  Köögimööbli hulka on võimalik soetada kodumasinaid vastavalt Kodumasinad alammenüüs välja toodud nimekirjale.

  Köögikappide uste ja korpuste viimistlus

  Köögimööbli tööpinna viimistlused

  Köögimööbli käepidemete valik

  Köögimööbli käepidemete valik

  Köögimööbli käepidemete valik

  Antud majamudeli köögi juures pole võimalik pakkuda nõudepesumasina kohta.

  Köögisegisti Oras Safira 1035

  Köögisegisti Oras Safira 1035

  Köögisegisti Oras Safira 1035

  • hääleklass: I (ISO 3822)
  • kasutussurve: 50 – 1000 kPa
  • kuum vesi: max 80°C
  • rõhukadu vooluhulgal (0,2 l/s): 160 kPa
  • vooluhulk 300 kPa: 0,27 l/s
 • Kodumasinad

  Elektripliit Beko 67301GW

  Elektripliit Beko 67301GW

  Elektripliit Beko 67301GW

  • eraldiseisev klaaskeraamilise tööpinnaga elektripliit
  • 4 keeduala
  • 8 kasutusprogrammiga multifunktsionaalne ahi
  • digitaimer
  • ahju maht 65l
  • energiaklass A
  • ahju valgustus
  • värv valge

   

   

  Külmkapp Beko CS 234020

  Külmkapp Beko CS 234020

  Külmkapp Beko CS 234020

  • eraldiseisev kombikülmik
  • külmkambri netomaht 205l
  • sügavkülmkambri netomaht 87l (3 sahtlit)
  • automaatsulatus
  • energiaklass A+
  • energiatarve 0,732 kWh ööpäevas
  • värv valge

   

   

  Külmkapp Whirlpool BLF8121W

  Külmkapp Whirlpool BLF8121W

  Külmkapp Whirlpool BLF8121W

  • energiaklass A+
  • külmkambri netomaht 228l
  • sügavkülmkambri netomaht 111l
  • värv valge

   

   

   

  Külmkapp Whirlpool BLF8121OX

  Külmkapp Whirlpool BLF8121OX

  Külmkapp Whirlpool BLF8121OX

  • energiaklass A+
  • külmkambri netomaht 228l
  • sügavkülmkambri netomaht 111l
  • värv hõbedane

   

   

   

  Pesumasin Beko EV 5101

  Pesumasin Beko EV 5101

  Pesumasin Beko EV 5101

  • 14 pesuprogrammi
  • tsentrifuug kuni 1000p/min
  • energiaklass A+
  • energia-/veetarve (aastas) 189 kWh/9460l
  • värv valge

   

   

  Pesumasin Whirlpool AWOC6304

  Pesumasin Whirlpool AWOC6304

  Pesumasin Whirlpool AWO/C6304

  • 13 pesuprogrammi
  • tsentrifuug kuni 1200p/min
  • energiaklass A+++
  • pesu klass A
  • kuivatusklass B
  • energia-/veetarve aastas 147kWh/8200l
  • müratase pesemisel/tsentrifuugil 59dBA/75dBA
  • mahutavus 6kg kuiva pesu
  • värv valge
 • Garderoobid

  Pakume enda poolt maja garderoobidele standardlahendusi kindlates värvitoonides ja kindla materjaliga. Garderoobi on võimalik kujundada vastavalt oma soovidele ning valida värv ja materjal. Sellisel juhul vormistatakse garderoobile eraldi hinnapakkumine.

 • Terrass

  Pakume enda poolt maja terrassile standardlahendust.

  Terrassi ülesehitust ja suurust on võimalik saada ka vastavalt oma soovidele. Erisoovidega terrassi jaoks vormistatakse eraldi hinnapakkumine.

 • Saun ja kerised

  Sauna seina paksus on 75 mm, sisekõrgus 2250 mm. Saunamooduli lae, sise- ja välisseinte materjaliks on AB sorti lepp ning lava, seljatugi ja kerisepiire on valmistatud termo-haavast.

  Moodulsauna hinnas sisaldab klaasuks ja lava-alune valgusti. Kerise hind lisandub tellimusele.

  Sauna näidise pilt

  Sauna näidise pilt

 • Kamin

  Kaminat on võimalik valida vastavalt kliendi soovidele. Kamina lisavarustusena tellimisel tuleb arvestada, et tellimisel lisandub korstna ja selle paigaldamise hind, mis võib olla mitu korda kallima hinnaga kui kamin.